Co o sobě říká sám Kamil Emanuel Gott???

"Jednoho krásného dne a to přesně 22.1.1961 jsem se narodil v Praze. Vážil jsem 4,80 kg. Čas plynul a dva roky po té přiše

l na svět i můj mladší bratr. V 15-ti letech jsem nastoupil střední odbornou školu, obor kuchař-číšník, protože mí rodiče byli zaměstnáni v restauraci...
Po vyučení přišla práce a zhruba během 35-ti let jsem vystřídal 15 zaměstnání. Na vojně jsem nebyl, protože mám chromou páteř. Pár let před tím, než jsem začal profesionálně zpívat, to se píše rok 1987 jsem jako jeden z prvních začal podnikat v pohostinství a to přímo ve své vlastní restauraci, kterou jsem vlastnoručně vybudoval.
V listopadu roku 1995 jsem si řekl, že bych mohl začít zpívat, protože již odmalička jsem platil za dobrého pěvce. Měli jsme s bratrem kapelu a jezdili po zábavách. Můj bratr v té době již zakládal skupinu Maxim Turbulenc a já v té době jezdil s průkazem pouličních umělců, s kytarou na Karlův Most a do jiných částí Prahy 2x nebo 3x týdně, jen tak si zazpívat sobě i lidem pro radost.
Osud tomu chtěl, že mě pozvali na velkou předváděcí akci tehdy začínajících tří tlustých chlapíků-Maxíků. Na této akci jsem díky bratrovi také zpíval jednu písničku vedení tehdejšího Monitoru – p. Kočandrlemu a Fialovi. Když jsem zazpíval, zježily se oběma vlasy, přišli ke mně a řekli mi pouze tato nezapomenutelná slova: TO JE FANTASTICKÝ! V pondělí se nám budeš hlásit u nás na Monitoru a tím začala moje profesionální pěvecká kariéra, která mi pod pseudonymem Kamil Emanuel Gott zajistila dráhu zpěváka – můj životní sen. Během desetileté profesionální kariéry jsem natočil 5 alb a několika dalších jsem čestným hostem.
Ať se můj životopis jeví jakkoli snadný, mnohokrát jsem si prožil i kruté chvíle a o těch raději pomlčím. Držím se hesla zase bude líp!.
Ze srdce Váš Emanuel Vohnout, alias Kamil Emanuel Gott."